"Miejska Gra" ŁKS-u, Widzew wygrywa 70. Derby Łodzi | PIKNIK onTour #11

"Miejska Gra" ŁKS-u, Widzew wygrywa 70. Derby Łodzi | PIKNIK onTour #11Подробнее

'Miejska Gra' ŁKS-u, Widzew wygrywa 70. Derby Łodzi | PIKNIK onTour #11

68. Derby Łodzi: ŁKS - WIDZEW 03.05.2022 | PIKNIK onTour #2Подробнее

68. Derby Łodzi: ŁKS - WIDZEW 03.05.2022 | PIKNIK onTour #2

ŁKS - WIDZEW | SKRÓT | DEBIUT GIKIEWICZA! GOL W 92. MINUCIE! | Ekstraklasa 2023/24 | 21. kolejkaПодробнее

70. Derby Łodzi, Święto Ultry, Wróciła 1. Liga | KIBOLSKIE RELACJEПодробнее

70. Derby Łodzi, Święto Ultry, Wróciła 1. Liga | KIBOLSKIE RELACJE

SPIĘCIE TUŻ PRZED PIERWSZYM GWIZDKIEM. WIDZEW Z ŁKS, CZYLI DERBY ŁODZI PO 11 LATACH W EKSTRAKLASIE.Подробнее

Kibicowska relacja z 70. Derbów Łodzi [LEKTOR] (18.02.2024 r.)Подробнее

Kibicowska relacja z 70. Derbów Łodzi [LEKTOR] (18.02.2024 r.)

Radość Widzewa po wygranych 70 derbach ŁodziПодробнее

Radość Widzewa po wygranych 70 derbach Łodzi

ŁKS w drodze na 67. Derby Łodzi 24.10.2021Подробнее

ŁKS w drodze na 67. Derby Łodzi 24.10.2021

Napinka przed derbami Łodzi (24.10.2021 r.)Подробнее

Napinka przed derbami Łodzi (24.10.2021 r.)

WIDZEW - ŁKS | SKRÓT | PIĘKNE DERBY ŁODZI! | Ekstraklasa 2023/24 | 4. kolejkaПодробнее

WIDZEW - ŁKS | SKRÓT | PIĘKNE DERBY ŁODZI! | Ekstraklasa 2023/24 | 4. kolejka

67 Derby Łodzi widzew - ŁKS ŁÓDŹПодробнее

67 Derby Łodzi widzew - ŁKS ŁÓDŹ

Klimat Trybun #50: Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 | Derby Łodzi | Kibicowskie kulisy meczu | 24.10.2021Подробнее