GOOOL! FCSB – CFR 0-1. Otele înscrie senzațional din foarfecă, iar fosta campioană e în avantaj

GOOOL! FCSB – CFR Cluj 0-1. Janga reia în poartă o minge respinsă eroic de VladПодробнее

GOOOL! FCSB – CFR Cluj 0-1. Janga reia în poartă o minge respinsă eroic de Vlad

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-0 | Gol fabulos marcat de Octavian Popescu pe Național ArenaПодробнее

REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 0-1. Record de asistență pe Național Arena, la sărbătoarea FCSBПодробнее

REZUMAT: FCSB - CFR 1-1. Gol norocos la ultima fazăПодробнее

REZUMAT: FCSB - CFR 1-1. Gol norocos la ultima fază

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-0. Tănase marchează din penaltyПодробнее

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-0. Tănase marchează din penalty

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-1. Burcă egalează în minutul 90+3, după o nouă gafă făcută de VladПодробнее

TREBUIA ANULAT golul lui Philip Otele din FCSB - CFR Cluj 0-1?! | VERDICTUL dat in directПодробнее

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-0. Octavian Popescu înscrie un eurogol cu stângul, piciorul său mai slabПодробнее

GOL SENZATIONAL OCTAVIAN POPESCU - FCSB - CFR Cluj 1-0 min 23'Подробнее

GOL SENZATIONAL OCTAVIAN POPESCU - FCSB - CFR Cluj 1-0 min 23'

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 3-0. Moruțan marchează cu un șut sub barăПодробнее

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 3-0. Moruțan marchează cu un șut sub bară

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 3-3 | Cristea aduce un punct pentru FCSB cu un gol marcat în ultimul minutПодробнее

REZUMAT | FCSB – CFR Cluj 0-1 | Playoff, Etapa 9, SuperLiga, 2023 – 2024Подробнее

REZUMAT | FCSB – CFR Cluj 0-1 | Playoff, Etapa 9, SuperLiga, 2023 – 2024

Scandal în Gruia, la CFR - FCSB! Eurogolul lui Fl. Coman, anulat după faultul lui Crețu la OteleПодробнее

FCSB - CFR: 0-1, gol acrobatic Deac in min 28 / Liga 1Подробнее

FCSB - CFR: 0-1, gol acrobatic Deac in min 28 / Liga 1

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-1 | Debeljuh aduce egalarea pentru clujeniПодробнее

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 1-1 | Debeljuh aduce egalarea pentru clujeni

REZUMAT | CFR - FCSB 1-1. Coman, pasă genială și golul anului, anulat, rezultat bun pentru FCSBПодробнее

REZUMAT | CFR – FCSB 0-1. Pasă genială Tavi Popescu, golul victoriei Edjouma în finalПодробнее

GOOOL! FCSB - CFR Cluj 3-1. Adrian Șut își trece în cont dubla cu o lovitură de cap superbăПодробнее

REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fazăПодробнее

REZUMAT | FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fază